Çocuk Resim Kursu

Ressam Dürdane Demir ve asistanları, Çocuklara özel resim kursumuzla çocukların resim yapma duygularını doyuma ulaştırırken özgüvenlerinin güçlenmesine ve el kaslarının gelişimine katkıda bulunurlar. Aynı zamanda renkler dünyasında eğlenceli vakit geçirmelerini sağlarlar.

Kurs süresi boyunca çocuklarımızın kullanacakları tüm malzemeler, Resimyap İzmir Resim Kursu tarafından sağlanmaktadır. Yıllarca edindiğimiz tecrübelerimizin sonucunda, haftada bir gün gerçekleşen iki saatlik eğitimler çocuklarımız için yeterli olmaktadır. Kursumuzda çocuklar, yaratıcılıklarını serbest bırakabilecekleri, hayallerindeki dünyaları resimlerine yansıtabilecekleri ve kendilerini ifade edebilecekleri bir ortam bulacaklardır.

BİZE KATILMANIN TAM ZAMANI

Çocuklarınızın hayal güçlerini, yaratıcılıklarını ve resim sanatındaki potansiyellerini keşfetmelerine olanak tanıyan bir yolculuğa adım atın! Resimyap İzmir Resim Kursu, minik sanatçılarınızın büyülü dünyasını ortaya çıkarmak için eşsiz bir platform sunuyor. Renkli hayallerin, eğlenceli deneyimlerin ve öğrenmenin bir araya geldiği bu serüvene, çocuklarınızla birlikte Resimyap ailesinin bir parçası olarak katılın. Onların sanat dolu dünyasına açılan kapıda yerinizi alın!