Biz Kimiz?

Güzel Sanatlar Fakülteleri ve Güzel Sanatlar Liselerinin Yetenek Sınavlarına öğrencileri hazırlamaktadır.

Çocuklarınızın resim yapma duygularını doyuma ulaştırmak ve de yeteneklerini geliştirebilmek için Çocuk Resim Kursu ’na ayrı bir önem vermektedir.

Yetişkin bireylerin hobi amaçlı resim yapmaları ve çizimlerini daha da geliştirebilmeleri için faaliyetlerini sürdürmektedir.

Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel Tasarım ve Moda / Tekstil bölümlerinde okuyan üniversite öğrencilerine Teknik Çizim, Desen, İllüstrasyon dersleri vermektedir.
Ayrıca, her türlü resimle ilgili özel sipariş isteklerini de karşılamaktadır.

Kursumuz, yaratıcılığınıza yön vermenize ve sanatın büyülü dünyasını keşfetmenize olanak tanır. Her ders, bir keşif, her an, bir sanat eseri olma potansiyelini taşır.
Eğitmenlerimiz, sanatın derinliklerine inmenize rehberlik ederken, kendi tarzınızı bulmanızı ve geliştirmenizi destekler.

Erol Demir - Dürdane Demir
paint-palette-art-svgrepo-com

+22 Yıllık Tecrübe

22 Yılın Getirdiği Deneyim ve Sanat Tutkusuyla, Sizi Yaratıcılığın Zirvesine Taşıyoruz!
Her Ders, Bir Yolculuk; Her An, Bir Sanat Eseri!

Eğitim

Kurslarımız, öğrencilere kendi sanat tarzlarını bulma ve geliştirme fırsatı sunar. Her ders, kendi sanat yolculuğunuzda ilerlemeniz için bir adım olacak.

Uzman Eğitmen Kadromuz

Eğitmenlerimizin Her biri sanat dünyasında kendini kanıtlamış, öğrencilere ilham veren isimler. Sizi kendi yaratıcılığınıza yönlendirmek için buradayız!"

Çalışma Ortamı

Atölyemizde farklı teknikleri keşfedin, eserlerinizi yaratırken sınırları zorlayın; diğer sanatseverlerle bir araya gelerek ilham alın ve paylaşın.

Kursumuzun Baş Eğitmeni Ressam Dürdane Demir;

2002 yılında DEÜ Resim-İş bölümünden birincilikle mezun olmuştur. Okuduğu yıllar boyunca tecrübeli hocalarının atölyesinde gönüllü olarak asistanlık yaparak teknik çizimde kendisini ileri seviyede geliştirmiştir.

Sanatsal çalışmaları, yurt içinde ve yurt dışında bulunan sanatseverler tarafından defalarca satın alınmış ve alınmaktadır. Devlet okullarında kısa bir süre görev yaptıktan sonra eşi Erol Demir ile Resimyap İzmir Resim Kursu’nu kurdular.

Güzel Sanatları kazanan ve de mezun olan başarılı öğrencileri her zaman Dürdane Demir’ in gurur kaynağı olmuştur.

Dürdane Demir, öğrencilerin eğitim sorumluluğunu üstlenirken, Erol Demir ise kursun koordinasyonunu sağlamakta, işletme alanındaki bilgi ve deneyimlerini kurs yönetimine aktarmaktadır.

Kursumuzun Koordinatörü Erol Demir ;

Adana İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi’nin işletme bölümünden mezun olmuştur. Aynı zamanda Türk Master Tenis Milli Takımı’nda yer alan bir sporcudur. 1995 yılından bu yana ülkemizi Dünya Şampiyonalarında başarıyla temsil etmektedir.

Resimyap İzmir Resim Kursu, öğrencilerine her yönden donanımlı ve kaliteli bir eğitim ortamı sunarken, aynı zamanda teneffüslerini geçirebilecekleri harika bir bahçeye sahiptir. Sanatın ve doğanın iç içe olduğu bu güzel mekân öğrencilerimizin yaratıcılıklarını özgürce ortaya çıkarmalarını sağlar.

Resimyap İzmir Resim Kursu AİLESİNE katılarak siz de sanat yolculuğunuza başlayabilir ve hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Resimyap İzmir Resim Kursundan Kareler.

Resimyap Resim Kursu Ailesine Katılmanın Tam Zamanı