Teknik Çizim, Desen, İllüstrasyon Kursu

Mimarlık, İç Mimarlık, Endüstriyel ve Moda tasarımı gibi bölümlerde eğitim gören öğrencilerin genellikle zorlandığı konular; temel tasarım, desen, illüstrasyon ve teknik çizimdir. Amacımız, öğrencilere destek olmak ve bu konulardaki bilgileri sade bir dille anlatarak streslerini azaltmaktır. Bu noktada deneyimli ve uzman bir eğitmen olan Ressam Dürdane Demir’e güvenebilirsiniz.

Tam donanımlı ortamıyla Resimyap İzmir Resim Kursu, öğrencilerin bu konularda gelişmelerine yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmıştır. Eğitmenimiz Ressam Dürdane Demir, uzun yıllar boyunca teknik çizim ve illüstrasyon konularında edindiği tecrübeleri öğrencilerimizle paylaşmaktadır. Bu sayede, öğrencilerimiz bu konularda bilgi sahibi olurken aynı zamanda çizim yapmanın keyfini de yaşamaktadırlar.

Eğer siz de mimarlık, iç mimarlık, endüstriyel veya moda tasarımı gibi alanlarda eğitim alıyorsanız, Resimyap İzmir Resim Kursu ‘na kaydolabilirsiniz. Tecrübeli eğitmenimiz Ressam Dürdane Demir ile teknik çizim ve illüstrasyon alanında kendinizi geliştirebilir ve derslerinizde daha başarılı olursunuz.

BİZE KATILMANIN TAM ZAMANI

Resimyap Resim Kursu’nda sanatın büyülü yolculuğuna sen de katıl !